The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 16 Februar 2019 frem til generalforsamlingen i 2020.

Formand
– Rengøringsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
Næste bestyrelsesmøde
  • 17. juni 2019 - 18:45 22:00
Kalender…
maj 2019
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
29. april 2019 30. april 2019 1. maj 2019 2. maj 2019 3. maj 2019 4. maj 2019 5. maj 2019
6. maj 2019 7. maj 2019 8. maj 2019 9. maj 2019 10. maj 2019 11. maj 2019 12. maj 2019
13. maj 2019 14. maj 2019 15. maj 2019 16. maj 2019 17. maj 2019 18. maj 2019 19. maj 2019
20. maj 2019 21. maj 2019 22. maj 2019 23. maj 2019 24. maj 2019 25. maj 2019 26. maj 2019
27. maj 2019 28. maj 2019 29. maj 2019 30. maj 2019 31. maj 2019 1. juni 2019 2. juni 2019