The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 6 Marts 2021 frem til generalforsamlingen i 2022.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
 
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
 
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Fondssøgnings- og marketingansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Ole Risgaard Hansen
ole@troa.dk
 

Derudover er Morten Meyer Rasmussen ansvarlig for Lager og Værksted.

Næste bestyrelsesmøde
  • 19. april 2021 - 18:45 22:15
Kalender…
april 2021
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
29. marts 2021 30. marts 2021 31. marts 2021 1. april 2021 2. april 2021 3. april 2021 4. april 2021
5. april 2021 6. april 2021 7. april 2021 8. april 2021 9. april 2021 10. april 2021 11. april 2021
12. april 2021 13. april 2021 14. april 2021 15. april 2021 16. april 2021 17. april 2021 18. april 2021
19. april 2021 20. april 2021 21. april 2021 22. april 2021 23. april 2021 24. april 2021 25. april 2021
26. april 2021 27. april 2021 28. april 2021 29. april 2021 30. april 2021 1. maj 2021 2. maj 2021