The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Tlf: 98 17 02 00 (bedst træffetid eftermiddag og aften)
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 24 Februar 2018 frem til generalforsamlingen i 2019.

Formand
– Udvalgsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
– Kommunikationsansvarlig
Kåre M. Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
1. Suppleant Christoffer Bjerg Nissen
christoffer@troa.dk
2. Suppleant
– Rengøringsansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk

 

Næste bestyrelsesmøde
  • 12. november 2018 - 18:45 22:00
Kalender…
oktober 2018
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
1. oktober 2018 2. oktober 2018 3. oktober 2018 4. oktober 2018 5. oktober 2018 6. oktober 2018 7. oktober 2018
8. oktober 2018 9. oktober 2018 10. oktober 2018 11. oktober 2018 12. oktober 2018 13. oktober 2018 14. oktober 2018
15. oktober 2018 16. oktober 2018 17. oktober 2018 18. oktober 2018 19. oktober 2018 20. oktober 2018 21. oktober 2018
22. oktober 2018 23. oktober 2018 24. oktober 2018 25. oktober 2018 26. oktober 2018 27. oktober 2018 28. oktober 2018
29. oktober 2018 30. oktober 2018 31. oktober 2018 1. november 2018 2. november 2018 3. november 2018 4. november 2018