The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Tlf: 98 17 02 00 (bedst træffetid eftermiddag og aften)
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 24 Februar 2018 frem til generalforsamlingen i 2019.

Formand
– Udvalgsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
– Kommunikationsansvarlig
Kåre M. Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
1. Suppleant Christoffer Bjerg Nissen
christoffer@troa.dk
2. Suppleant
– Rengøringsansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk

 

Næste bestyrelsesmøde
  • 14. maj 2018 - 18:30 22:30
Kalender…
april 2018
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
26. marts 2018 27. marts 2018 28. marts 2018 29. marts 2018 30. marts 2018 31. marts 2018 1. april 2018
2. april 2018 3. april 2018 4. april 2018 5. april 2018 6. april 2018 7. april 2018 8. april 2018
9. april 2018 10. april 2018 11. april 2018 12. april 2018 13. april 2018 14. april 2018 15. april 2018
16. april 2018 17. april 2018 18. april 2018 19. april 2018 20. april 2018 21. april 2018 22. april 2018
23. april 2018 24. april 2018 25. april 2018 26. april 2018 27. april 2018 28. april 2018 29. april 2018
30. april 2018 1. maj 2018 2. maj 2018 3. maj 2018 4. maj 2018 5. maj 2018 6. maj 2018