The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Tlf: 98 17 02 00 (bedst træffetid eftermiddag og aften)
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 24 Februar 2018 frem til generalforsamlingen i 2019.

Formand
– Udvalgsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
– Kommunikationsansvarlig
Kåre M. Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
1. Suppleant Christoffer Bjerg Nissen
christoffer@troa.dk
2. Suppleant
– Rengøringsansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk

 

Næste bestyrelsesmøde
  • 10. september 2018 - 18:45 22:00
Kalender…
august 2018
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30. juli 2018 31. juli 2018 1. august 2018 2. august 2018 3. august 2018 4. august 2018 5. august 2018
6. august 2018 7. august 2018 8. august 2018 9. august 2018 10. august 2018 11. august 2018 12. august 2018
13. august 2018 14. august 2018 15. august 2018 16. august 2018 17. august 2018 18. august 2018 19. august 2018
20. august 2018 21. august 2018 22. august 2018 23. august 2018 24. august 2018 25. august 2018 26. august 2018
27. august 2018 28. august 2018 29. august 2018 30. august 2018 31. august 2018 1. september 2018 2. september 2018