The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Tlf: 98 17 02 00 (bedst træffetid eftermiddag og aften)
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 1 juli 2017 og et år frem.

Formand
– Udvalgsansvarlig
– Rengøringsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
– Kommunikationsansvarlig
Kåre M. Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk
1. Suppleant
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
2. Suppleant Søren Parbæk
parbaek@troa.dk

Derudover er Astrid Budolfsen (astrid@troa.dk) lageransvarlig.

Næste bestyrelsesmøde
  • 9. oktober 2017 - 18:30 22:30
Kalender…
september 2017
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
28. august 2017 29. august 2017 30. august 2017 31. august 2017 1. september 2017 2. september 2017 3. september 2017
4. september 2017 5. september 2017 6. september 2017 7. september 2017 8. september 2017 9. september 2017 10. september 2017
11. september 2017 12. september 2017 13. september 2017 14. september 2017 15. september 2017 16. september 2017 17. september 2017
18. september 2017 19. september 2017 20. september 2017 21. september 2017 22. september 2017 23. september 2017 24. september 2017
25. september 2017 26. september 2017 27. september 2017 28. september 2017 29. september 2017 30. september 2017 1. oktober 2017