The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 6 Marts 2021 frem til generalforsamlingen i 2022.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
 
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
 
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Fondssøgnings- og marketingansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Ole Risgaard Hansen
ole@troa.dk
 

Der er pt. ingen Eventansvarlig.

Næste bestyrelsesmøde
  • 16. august 2021 - 18:45 22:15
Kalender…
august 2021
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
26. juli 2021 27. juli 2021 28. juli 2021 29. juli 2021 30. juli 2021 31. juli 2021 1. august 2021
2. august 2021 3. august 2021 4. august 2021 5. august 2021 6. august 2021 7. august 2021 8. august 2021
9. august 2021 10. august 2021 11. august 2021 12. august 2021 13. august 2021 14. august 2021 15. august 2021
16. august 2021 17. august 2021 18. august 2021 19. august 2021 20. august 2021 21. august 2021 22. august 2021
23. august 2021 24. august 2021 25. august 2021 26. august 2021 27. august 2021 28. august 2021 29. august 2021
30. august 2021 31. august 2021 1. september 2021 2. september 2021 3. september 2021 4. september 2021 5. september 2021