The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 6 Marts 2021 frem til generalforsamlingen i 2022.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
 
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
 
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Fondssøgnings- og marketingansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Ole Risgaard Hansen
ole@troa.dk
 

Der er pt. ingen Eventansvarlig.

Næste bestyrelsesmøde
  • 18. oktober 2021 - 18:45 22:15
Kalender…
september 2021
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30. august 2021 31. august 2021 1. september 2021 2. september 2021 3. september 2021 4. september 2021 5. september 2021
6. september 2021 7. september 2021 8. september 2021 9. september 2021 10. september 2021 11. september 2021 12. september 2021
13. september 2021 14. september 2021 15. september 2021 16. september 2021 17. september 2021 18. september 2021 19. september 2021
20. september 2021 21. september 2021 22. september 2021 23. september 2021 24. september 2021 25. september 2021 26. september 2021
27. september 2021 28. september 2021 29. september 2021 30. september 2021 1. oktober 2021 2. oktober 2021 3. oktober 2021