The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 16 Februar 2019 frem til generalforsamlingen i 2020.

Formand
– Rengøringsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
Næste bestyrelsesmøde
  • 20. januar 2020 - 18:45 22:00
  • 3. februar 2020 - 18:45 22:00
Kalender…
januar 2020
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30. december 2019 31. december 2019 1. januar 2020 2. januar 2020 3. januar 2020 4. januar 2020 5. januar 2020
6. januar 2020 7. januar 2020 8. januar 2020 9. januar 2020 10. januar 2020 11. januar 2020 12. januar 2020
13. januar 2020 14. januar 2020 15. januar 2020 16. januar 2020 17. januar 2020 18. januar 2020 19. januar 2020
20. januar 2020 21. januar 2020 22. januar 2020 23. januar 2020 24. januar 2020 25. januar 2020 26. januar 2020
27. januar 2020 28. januar 2020 29. januar 2020 30. januar 2020 31. januar 2020 1. februar 2020 2. februar 2020