The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 19. Februar 2022 frem til generalforsamlingen i 2023.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
 
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
 
Kasserer
Jonathan Bremer
jonathan@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
– Bookingansvarlig
Ole Risgaard Hansen
ole@troa.dk
 

Der er pt. ingen Eventansvarlig.