The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 6 Marts 2021 frem til generalforsamlingen i 2022.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
 
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
 
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Fondssøgnings- og marketingansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Ole Risgaard Hansen
ole@troa.dk
 

Derudover er Morten Meyer Rasmussen ansvarlig for Lager og Værksted.

Næste bestyrelsesmøde
  • 17. maj 2021 - 18:45 22:15
Kalender…
maj 2021
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
26. april 2021 27. april 2021 28. april 2021 29. april 2021 30. april 2021 1. maj 2021 2. maj 2021
3. maj 2021 4. maj 2021 5. maj 2021 6. maj 2021 7. maj 2021 8. maj 2021 9. maj 2021
10. maj 2021 11. maj 2021 12. maj 2021 13. maj 2021 14. maj 2021 15. maj 2021 16. maj 2021
17. maj 2021 18. maj 2021 19. maj 2021 20. maj 2021 21. maj 2021 22. maj 2021 23. maj 2021
24. maj 2021 25. maj 2021 26. maj 2021 27. maj 2021 28. maj 2021 29. maj 2021 30. maj 2021
31. maj 2021 1. juni 2021 2. juni 2021 3. juni 2021 4. juni 2021 5. juni 2021 6. juni 2021