The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 6 Marts 2021 frem til generalforsamlingen i 2022.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
 
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
 
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
– Lageransvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Fondssøgnings- og marketingansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Ole Risgaard Hansen
ole@troa.dk
 

Der er pt. ingen Eventansvarlig.

Næste bestyrelsesmøde
  • 20. december 2021 - 18:45 22:15
Kalender…
december 2021
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
29. november 2021 30. november 2021 1. december 2021 2. december 2021 3. december 2021 4. december 2021 5. december 2021
6. december 2021 7. december 2021 8. december 2021 9. december 2021 10. december 2021 11. december 2021 12. december 2021
13. december 2021 14. december 2021 15. december 2021 16. december 2021 17. december 2021 18. december 2021 19. december 2021
20. december 2021 21. december 2021 22. december 2021 23. december 2021 24. december 2021 25. december 2021 26. december 2021
27. december 2021 28. december 2021 29. december 2021 30. december 2021 31. december 2021 1. januar 2022 2. januar 2022