The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 22 Februar 2020 frem til generalforsamlingen i 2021.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
 
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
 
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
– Eventkoordinator
Kathrine Refsgaard Nielsen
kathrine@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
 
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
 

Derudover er Morten Meyer Rasmussen ansvarlig for Lager og Værksted.

Næste bestyrelsesmøde
  • 16. november 2020 - 18:45 22:15
Kalender…
oktober 2020
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
28. september 2020 29. september 2020 30. september 2020 1. oktober 2020 2. oktober 2020 3. oktober 2020 4. oktober 2020
5. oktober 2020 6. oktober 2020 7. oktober 2020 8. oktober 2020 9. oktober 2020 10. oktober 2020 11. oktober 2020
12. oktober 2020 13. oktober 2020 14. oktober 2020 15. oktober 2020 16. oktober 2020 17. oktober 2020 18. oktober 2020
19. oktober 2020 20. oktober 2020 21. oktober 2020 22. oktober 2020 23. oktober 2020 24. oktober 2020 25. oktober 2020
26. oktober 2020 27. oktober 2020 28. oktober 2020 29. oktober 2020 30. oktober 2020 31. oktober 2020 1. november 2020