The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 22 Februar 2020 frem til generalforsamlingen i 2021.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Kathrine Refsgaard Nielsen
kathrine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
Næste bestyrelsesmøde
Ikke flere møder planlagt.
Kalender…
april 2020
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
30. marts 2020 31. marts 2020 1. april 2020 2. april 2020 3. april 2020 4. april 2020 5. april 2020
6. april 2020 7. april 2020 8. april 2020 9. april 2020 10. april 2020 11. april 2020 12. april 2020
13. april 2020 14. april 2020 15. april 2020 16. april 2020 17. april 2020 18. april 2020 19. april 2020
20. april 2020 21. april 2020 22. april 2020 23. april 2020 24. april 2020 25. april 2020 26. april 2020
27. april 2020 28. april 2020 29. april 2020 30. april 2020 1. maj 2020 2. maj 2020 3. maj 2020