The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 22 Februar 2020 frem til generalforsamlingen i 2021.

Formand
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Kia Kurtzmann
kia@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Rengøringsansvarlig
Kathrine Refsgaard Nielsen
kathrine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Daniel Ganshorn Bliss
daniel@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk

Derudover er Morten Meyer Rasmussen ansvarlig for Lager og Værksted.

Næste bestyrelsesmøde
  • 15. juni 2020 - 18:45 22:15
Kalender…
maj 2020
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
27. april 2020 28. april 2020 29. april 2020 30. april 2020 1. maj 2020 2. maj 2020 3. maj 2020
4. maj 2020 5. maj 2020 6. maj 2020 7. maj 2020 8. maj 2020 9. maj 2020 10. maj 2020
11. maj 2020 12. maj 2020 13. maj 2020 14. maj 2020 15. maj 2020 16. maj 2020 17. maj 2020
18. maj 2020 19. maj 2020 20. maj 2020 21. maj 2020 22. maj 2020 23. maj 2020 24. maj 2020
25. maj 2020 26. maj 2020 27. maj 2020 28. maj 2020 29. maj 2020 30. maj 2020 31. maj 2020