The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Tlf: 98 17 02 00 (bedst træffetid eftermiddag og aften)
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 24 Februar 2018 frem til generalforsamlingen i 2019.

Formand
– Udvalgsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
– Kommunikationsansvarlig
Kåre M. Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
1. Suppleant Christoffer Bjerg Nissen
christoffer@troa.dk
2. Suppleant
– Rengøringsansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk

 

Næste bestyrelsesmøde
  • 13. august 2018 - 18:45 22:30
Kalender…
juni 2018
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
28. maj 2018 29. maj 2018 30. maj 2018 31. maj 2018 1. juni 2018 2. juni 2018 3. juni 2018
4. juni 2018 5. juni 2018 6. juni 2018 7. juni 2018 8. juni 2018 9. juni 2018 10. juni 2018
11. juni 2018 12. juni 2018 13. juni 2018 14. juni 2018 15. juni 2018 16. juni 2018 17. juni 2018
18. juni 2018 19. juni 2018 20. juni 2018 21. juni 2018 22. juni 2018 23. juni 2018 24. juni 2018
25. juni 2018 26. juni 2018 27. juni 2018 28. juni 2018 29. juni 2018 30. juni 2018 1. juli 2018