The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 16 Februar 2019 frem til generalforsamlingen i 2020.

Formand
– Rengøringsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
Næste bestyrelsesmøde
  • 24. februar 2020 - 18:45 22:00
Kalender…
februar 2020
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
27. januar 2020 28. januar 2020 29. januar 2020 30. januar 2020 31. januar 2020 1. februar 2020 2. februar 2020
3. februar 2020 4. februar 2020 5. februar 2020 6. februar 2020 7. februar 2020 8. februar 2020 9. februar 2020
10. februar 2020 11. februar 2020 12. februar 2020 13. februar 2020 14. februar 2020 15. februar 2020 16. februar 2020
17. februar 2020 18. februar 2020 19. februar 2020 20. februar 2020 21. februar 2020 22. februar 2020 23. februar 2020
24. februar 2020 25. februar 2020 26. februar 2020 27. februar 2020 28. februar 2020 29. februar 2020 1. marts 2020