The Realm of Adventurers

Kontaktoplysninger

TRoA – The Realm of Adventurers
Godthåbsgade 8A
9400 Nørresundby
Email: bestyrelsen@troa.dk

Siddende bestyrelse

Følgende er den siddende bestyrelse fra d. 16 Februar 2019 frem til generalforsamlingen i 2020.

Formand
– Rengøringsansvarlig
Nadia Schyberg Holland
nadia@troa.dk
Næstformand
– Referent
Kåre Torndahl Kjær
kaare@troa.dk
Kasserer
Christine M. Christensen
christine@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Værkstedsansvarlig
– Lageransvarlig
– Lokaleansvarlig
Morten Baagøe
morten@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Kommunikationsansvarlig
– Kommunekontaktansvarlig
Christian Nørgaard
christian@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udlejeansvarlig
Erik Støvring Preussler
erik@troa.dk
Bestyrelsesmedlem
– Udvalgsansvarlig
Martin Brassøe
martin@troa.dk
Næste bestyrelsesmøde
  • 5. august 2019 - 18:45 22:00
Kalender…
juli 2019
mandag tirsdag onsdag torsdag fredag lørdag søndag
1. juli 2019 2. juli 2019 3. juli 2019 4. juli 2019 5. juli 2019 6. juli 2019 7. juli 2019
8. juli 2019 9. juli 2019 10. juli 2019 11. juli 2019 12. juli 2019 13. juli 2019 14. juli 2019
15. juli 2019 16. juli 2019 17. juli 2019 18. juli 2019 19. juli 2019 20. juli 2019 21. juli 2019
22. juli 2019 23. juli 2019 24. juli 2019 25. juli 2019 26. juli 2019 27. juli 2019 28. juli 2019
29. juli 2019 30. juli 2019 31. juli 2019 1. august 2019 2. august 2019 3. august 2019 4. august 2019